O firmie

Firma SZIP TRADE Grzegorz Przewarski  została założona w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży petrochemicznej oraz gruntowną znajomość gospodarki rynkowej. Dzięki współpracy z największymi i wiarygodnymi dostawcami paliw: PKN ORLEN S.A., ARAMCO FUELS POLAND Sp. z o.o. oraz BP Europa S.E. ma dostęp do pełnowartościowego produktu w satysfakcjonującej cenie.

SZIP TRADE cechuje terminowość, solidność i uczciwość, dzięki czemu współpraca z odbiorcami przebiega sprawnie i nastawiona jest na najwyższe dobro Klienta. Firma odznacza się rzetelną, indywidualną i elastyczną obsługą, co pozwala na bardzo dokładne dostosowanie oferty do potrzeb potencjalnych Klientów. Placówka dysponuje kadrą wyspecjalizowanych, doświadczonych doradców handlowych, którzy służą fachową pomocą, kiedy wybrać najlepszy moment na zakup.

Firma dysponuje autocysternami wyposażonymi w układy dystrybucyjne przystosowane do przewozu produktów naftowych o pojemnościach od 12 do 32 m3, co pozwala na obsługę zarówno niewielkich zamówień jak i dużych klientów instytucjonalnych. Ze względu na dynamiczny i prężny rozwój sukcesywnie zwiększa tabor samochodowy, jak i liczbę zatrudnionych handlowców.

Przedstawiciele firmy zapewniają, że połączenie najwyższej jakości, dobrej ceny i terminowości daje wszystkim Klientom poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia z owocnej współpracy.

DOKUMENTY